Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

TaeguTec

TaeguTec logo

TaeguTec

TaeguTec jest światowym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów stosowanych w przemyśle obróbczym. Dostarcza swoje wyroby do ponad 40 uprzemysłowionych krajów na świecie poprzez swoje oddziały i autoryzowanych dystrybutorów. Każde biuro firmy, jak również biura dystrybutorów, wyposażone są w najnowocześniejszą technologię i zespół wykwalifikowanych pracowników, aby odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Firma, z upływem lat, stała się największym oraz najbardziej innowacyjnym koreańskim producentem narzędzi. To niezwykłe osiągnięcie jest wynikiem pracy utalentowanych inżynierów firmy, którzy nieustannie pracują nad rozwojem w oparciu o wiedzę z zakresu zaawansowanych technologii, aby lepiej zaspokoić istniejące i przyszłe potrzeby klientów.

Wraz ze wzrostem wymagań stawianych przez nieustanny rozwój materiałów i różnego rodzaju stopów, ciągle poszukujemy sposobów na udoskonalenie i tworzenie produktów, które obniżają koszty oraz zwiększają wydajność obróbki. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z klientami połączyliśmy nasze doświadczenia w tworzeniu narzędzi skrawających dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Doprowadziło to do opracowania nowych produktów, które są jednymi z najlepszych na świecie i stosowane w ekstremalnych warunkach pracy dają klientom dłuższą żywotność, większą wydajność, a także poczucie bezpieczeństwa produkcji.

Metody te sprawiły, że marka TaeguTec zapewnia obiecującą przyszłość, dając klientom rozwiązania spełniające ich specyficzne wymagania.

AG Technik

Zapytaj o produkty TaeguTec

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA TAEGUTEC